افتخار دیگر برای ورشکار ایرانی؛ طارمی در تیم منتخب لیگ قهرمانان اروپا

ستاره ایرانی پورتو افتخار جدیدی را به نام خود ثبت کرد و در تیم منتخب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت. به گزارش ایرنا و به نقل از سایت هواسکورد مهدی طارمی ستاره ایرانی باشگاه پورتو بعد از درخشش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در تیم منتخب این مرحله در کنار کیلیان امباپه ... افتخار دیگر برای ورشکار ایرانی؛ طارمی در تیم منتخب لیگ قهرمانان اروپا

ادامه

اروپا, ایران, پرتغال, جهان, خبر, ورزشی

اتفاقی ماندگار برای مهاجم تیم ملی ایران/ طارمی بالاتر از «مسی»

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با درخشش در تیم پورتو عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کرد و بالاتر از لیونل مسی ایستاد.   به گزارش خبرگزاری مهر، هفته پنجم رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی برگزار شد که مهدی طارمی به همراه تیم پورتو شب فراموش نشدنی داشتند ... اتفاقی ماندگار برای مهاجم تیم ملی ایران/ طارمی بالاتر از «مسی»

ادامه

اروپا, انگلستان, ایران, بلژیک, جهان, خبر, ورزشی

برتری یک‌ گله ایران مقابل قطر در جشنواره از دست‌دادن فرصت‌ها

تیم ملی ایران در ششمین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا و در دیداری از گروه A این رقابت‌ها از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه قطر به مصاف تیم ملی این کشور رفت که در پایان این دیدار با تک‌گل مهدی طارمی به برتری رسید.

 

 

ترکیب تیم ملی ایران را در این مسابقه نفراتی چون؛ علیرضا بیرانوند، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی‌گنجی، پژمان منتظری، وریا غفوری، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج‌صفی، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون تشکیل می‌دادند.

 

دقیقه ۵: پاس در عمق مهدی طارمی در میان مدافعان قطر با کنترل سردار آزمون همراه شد، اما قبل از زدن ضربه توسط آزمون، دروازه‌بان قطر توپ را دفع کرد تا توپ به کریم انصاری‌فرد برسد. ضربه این بازیکن نیز توسط دروازه‌بان قطر دفع شد.

 

دقیقه ۶: میلاد محمدی با کارت زرد داور جریمه شد.

 

دقیقه ۱۴: ضربه آزاد علیرضا جهانبخش از پشت محوطه جریمه قطر با فاصله اندکی از کنار تیرک عمودی دروازه این تیم به بیرون رفت.

 

دقیقه ۱۷: سانتر زمینی اکرم عفیف از سمت راست خط دفاعی ایران قبل از رسیدن به سباستین سوریا توسط علیرضا بیرانوند مهار شد.

 

دقیقه ۲۳: ضربه آزاد رودریگو تاباتا از پشت محوطه جریمه ایران با فاصله از کنار دروازه بیرانوند به خارج از زمین رفت.

 

دقیقه ۲۶: ضربه آزاد تیم قطر از سمت راست خط دفاعی ایران توسط رودریگو تاباتا روی دروازه بیرانوند زده شد که این توپ خطرناک توسط بیرانوند مهار شد.

 

دقیقه ۲۸: پرتاب اوت بلند احسان حاج‌صفی روی دروازه قطر با ضربه سر مدافع قطر همراه شد تا توپ روی تیر دوم به سردار آزمون برسد. ضربه سرضرب مهاجم ایران با برخورد به بدن شعیب دروازه‌بان قطر به کرنر رفت.

 

دقیقه ۳۲: حرکات پا به توپ اکرم عفیف در محوطه جریمه ایران در نهایت با سانتر این بازیکن روی تیر دوم همراه شد که خروج ناموفق بیرانوند، ضربه سر میلاد محمدی را به‌دنبال داشت و توپ به‌نفع تیم قطر به کرنر رفت.

 

دقیقه ۳۳: کرنر تیم قطر به پشت محوطه جریمه ایران با ضربه والی یاسر همراه شد که ضربه او به‌راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

 

دقیقه ۴۵: به‌دنبال از دست رفتن توپ مهدی طارمی تیم قطر صاحب یک ضدحمله شد که حرکات پا به توپ بوضعیف با ضربه در عرض این بازیکن همراه شد، اما قبل از رسیدن توپ به خط دروازه توسط پژمان منتظری دفع شد.

 

دقیقه ۱ + ۴۵: پدرو کوریرا با کارت زرد داور جریمه شد.

 

دقیقه ۵۲: پاس در عمق کریم انصاری‌فرد پشت مدافعان قطر با کنترل توپ و ضربه دقیق مهدی طارمی همراه شد تا تیم ملی ایران به گل اول خود دست پیدا کند.

 

دقیقه ۵۷: سانتر وریا غفوری در محوطه جریمه قطر با ضربه پشت‌پای نمایشی مهدی طارمی همراه شد که به‌راحتی در اختیار دروازه‌بان قطر قرار گرفت.

 

دقیقه ۶۱: لوئیز جونیور از بازی خارج  و علی اسدالله جایگزین این بازیکن شد.

 

دقیقه ۶۴: ضربه از راه دور و سنگین کریم بوضعیف با برخورد به زمین باعث شد که بیرانوند در دو ضرب این توپ را مهار کند.

 

دقیقه ۶۹: پاس جهانبخش به پشت مدافعان قطر در محوطه جریمه این تیم به سردار آزمون رسید که ضربه آرام و زمینی این بازیکن در اختیار سعد شعیب قرار گرفت.

 

دقیقه ۷۰: پاس در عرض سردار آزمون با اشتباه مدافعان قطر به علیرضا جهانبخش رسید که شوت زمینی این بازیکن از پشت محوطه جریمه به‌آرامی از کنار دروازه قطر خارج شد.

 

دقیقه ۷۱: کریم انصاری‌فرد از زمین خارج و وحید امیری جایگزین این بازیکن شد.

 

دقیقه ۷۵: حرکت در عرض علیرضا جهانبخش از سمت چپ خط دفاعی قطر با ضربه زمینی این بازیکن همراه شد که با برخورد به مدافع قطر در اختیار دروازه‌بان این تیم قرار گرفت.

 

دقیقه ۷۶: پاس وحید امیری در داخل محوطه جریمه قطر به مهدی طارمی رسید که ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه ۷۷: رودیگو تاباتا از بازی خارج و علی به‌جای این بازیکن وارد زمین شد.

 

دقیقه ۷۹: علیرضا جهانبخش از زمین خارج شد و امید ابراهیمی جای این بازیکن را در زمین گرفت.

 

دقیقه ۸۱: یاسر حسین از بازی خارج و علی حسن عفیف جانشین این بازیکن شد.

 

دقیقه ۸۳: سردار آزمون از بازی خارج و مسعود شجاعی جایگزین این بازیکن شد.

 

دقیقه ۸۵: مهدی طارمی از ایران و بوعالم خوخی از قطر به‌دلیل درگیری لفظی از داور هنگ‌کنگی دیدار کارت زرد دریافت کردند.

 

دقیقه ۸۶: علیرضا بیرانوند با کارت زرد داور جریمه شد.

 

دقیقه ۸۸: پرتاب بلند علیرضا بیرانوند با دست با اشتباه مدافع قطر احسان حاج‌صفی را روانه دروازه این تیم کرد که ضربه زمینی این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه ۸۹: پاس وحید امیری روی یک ضدحمله مهدی طارمی را صاحب موقعیت کرد که ضربه این بازیکن نیز از روی دروازه به خارج رفت.

 

دقیقه ۲+۹۰: پاس مهدی طارمی در داخل محوطه جریمه قطر وحید امیری را صاحب توپ کرد که ضربه کات‌دار این بازیکن با فاصله اندک از روی دروازه قطر به بیرون رفت.

 

دقیقه ۳+۹۰: ضربه کات‌دار بوعالم خوخی از پشت محوطه جریمه ایران با فاصله از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

 

دقیقه ۴+۹۰: سباستین سوریا در داخل محوطه جریمه ایران با یک چرخش توپ را روانه دروازه بیرانوند کرد که ضربه آرام این بازیکن در اختیار سنگربان کشورمان قرار گرفت.

 

با این نتیجه جدول گروه A مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آسیا به‌شکل زیر درآمد:
۱ ــ ایران با ۱۴ امتیاز
۲ ــ کره جنوبی با ۱۰ امتیاز
۳ ــ ازبکستان با ۹ امتیاز
۴ ــ سوریه با ۸ امتیاز
۵ ــ چین با ۵ امتیاز
۶ ــ قطر با ۴۴ امتیاز.

تسنیم

 

جام‌جهانی کشتی آزاد کرمانشاه؛ قهرمانی ‌ایران باشکست تیم‌ خسته‌ی امریکا

تیم‌ ملی کشتی آزاد کشورمان دریک بازی دشوار و نزدیک تیم‌ خسته‌ی امریکا را شکست داد و به مقام قهرمانی جام جهانی کرمانشاه دست پیدا کرد.   تیم‌ملی کشتی آزاد کشورمان با نتیجه ۵ بر ۳ از سد تیم خسته کشتی امریکا عبور کرد.   تیم‌ ملی کشتی آزاد امریکا که در گروه بسیار سختی ... جام‌جهانی کشتی آزاد کرمانشاه؛ قهرمانی ‌ایران باشکست تیم‌ خسته‌ی امریکا

ادامه

ایران, خبر, ورزشی

با حضور کشتی گیران امریکایی در ایران موافقت شد!

سخنگوی وزارت خارجه اعلام کرد برای کشتی گیران آمریکایی روادید صادر می شود و آنها مشکلی بابت سفر به ایران نخواهند داشت.   به گزارش اسپوتنیک به نقل از جام جم آنلاین، مسابقات جام جهانی کشتی آزاد سال ۲۰۱۷ قرار است در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه جاری در ورزشگاه امام خمینی (ره) کرمانشاه ... با حضور کشتی گیران امریکایی در ایران موافقت شد!

ادامه

امریکا, ایران, خبر, ورزشی

احتمال گرفته شدن میزبانی جام جهانی کشتی آزاد از ایران

پس از صادر نشدن ویزا برای تیم ملی کشتی آزاد آمریکا، احتمال دارد اتحادیه جهانی کشتی میزبانی جام جهانی کشتی آزاد را از ایران بگیرد.   پس از این که ویزای حضور در ایران برای تیم‌ ‌ملی کشتی آزاد آمریکا صادر نشد، اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد که به دنبال راه حلی سریع برای این ... احتمال گرفته شدن میزبانی جام جهانی کشتی آزاد از ایران

ادامه

ایران, خبر, ورزشی

آمریکا از حضور در جام جهانی کشتی آزاد ایران محروم شد

سخنگوی وزارت امورخارجه ایران با اشاره به سیاست های اتخاذ شده از سوی دولت جدید آمریکا، ‌امروز از مخالفت ایران برای حضور تیم کشتی آمریکا در جام جهانی کشتی آزاد خبر داد.     به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، بهرام قاسمی گفت: همانطور که قبلا اعلام کردم این موضوع به کمیته ویژه ای ... آمریکا از حضور در جام جهانی کشتی آزاد ایران محروم شد

ادامه

امریکا, ایران, خبر, ورزشی