تمام مبتلایان کرونا در ویتنام بهبود یافتند

طبق اعلام شبکه‌های رسمی کشور ویتنام، هر ۱۶ بیماری که به ویروس کرونا مبتلا بودند با بهبودی کامل به خانه‌هایشان بازگشتند.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ طبق اعلام شبکه‌های رسمی کشور ویتنام تمام ۱۶ فردی که به ویروس کرونا در این کشور مبتلا شده بودند، با بهبودی از ویروس به خانه هایشان بازگشتند.

 

پایگاه خبری “بانکوک پست” در گزارشی نوشت، براساس گفته وزارت بهداشت ویتنام از تاریخ ۱۳ فوریه سال جاری در این کشور هیچ بیماری منتسب به ویروس کرونا ثبت نشده است و تمام ۱۶ بیماری که در این کشور مبتلا بودند، از بیمارستان ترخیص شدند.

 

طبق گفته این وزارت خانه، آخرین بیماری که سلامتی خود را بدست آورده است، مردی ۵۰ ساله است؛ این مرد ۵۰ ساله هم جزو کسانی بود که بعد از کار کردن در شهر “ووهان” چین که کانون آلودگی بود به ویتنام برگشت و بعد از انجام آزمایش مشخص شد که به بیماری کرونا مبتلا شده است.

 

ویتنام تنها کشوری است که توانسته با این بیماری مبارزه کند و هیچ فوتی در این‌باره در این کشور ثبت نشده است.

 

در حال حاضر ۷۷ هزار و ۱۵۰ نفر در چین مبتلا به این ویروس شده‌اند و تعداد کسانی که درمان شده‌اند بیشتر از ۲۰ هزار نفر اعلام شده است.

بزرگ‌ترین توافق تجاری تاریخ بدون آمریکا امضا می‌شود!

گروهی از ۱۵ کشور حوزه آسیا – اقیانوسیه توافق کردند که در سال ۲۰۲۰، پیمان مشارکت اقتصادی جامع منطقه‌ای (RCEP) را امضا کنند.

ادامه »

استرالیا, اقتصادی, امریکا, اورآسیا, جنوب شرق آسیا, جهان, چین, خبر, ژاپن, کامبوج, کانادا, کره جنوبی, مکزیک, نیوزلند, هندوستان

ویتنام برنده جنگ تجاری آمریکا و چین

درحالی‌که ویتنام از نظر صادرات کالا به ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۸ در رتبه دوازدهم قرار داشت، در سال جاری و تحت تاثیر جنگ تجاری به جایگاه هفتم صعود کرده است.   ۱۸ ماه از جنگ تجاری میان ایالات متحده آمریکا و چین می‌گذرد و بسیاری از کمپانی‌های آمریکایی برای آنکه مشمول تعرفه‌های مقابله‌جویانه

ادامه »

اقتصادی, امریکا, امریکای شمالی, جنوب شرق آسیا, جهان, چین, خبر, شرق آسیا, ویتنام