تنها موجودی که در مقابل حمله اتمی به هیروشیما زنده ماند

به گزارش داون نیوز، درخت بونسائی که از تیره درختان صنوبر سفید به شمار می‌رود تنها موجود زنده‌ای است که در مقابل حمله اتمی آمریکا تاب مقاومت آورد.

 

این درخت در سال ۱۶۲۵ میلادی کاشته شد و ۳۹۱ سال سن دارد.

 

درخت بونسائی متعلق به خاندان «یاماکی»، یکی از سرشناسترین خانواده‌های ژاپن در شهر هیروشیمای ژاپن است.

 

مالک این درخت و فرد نخست خاندان یاماکی در سال ۱۹۷۶ میلادی این درخت، که تنها بازمانده زنده حمله اتمی ایالات متحده به ژاپن بود را به آمریکا به عنوان هدیه ارسال کرد.

 

این درخت که از شاخه درختان صنوبر سفید است رشد عمودی چندانی نمی‌کند و به سبک درختان ژاپنی است.ندارد را به مجلس فرستاده و بر قانونی شدن آن مصر است.

ایلنا

بیش از ۶۰۰،۰۰۰ کودک عراقی در موصل گیر افتاده‌اند!

سازمان “کودکان را نجات دهید”، اعلام کرد که بیش از ۶۰۰ هزار کودک در موصل گیر افتاده‌اند.   به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری الفجر، این سازمان در بیانیه‌ای تاکید کرد: مرحله کنونی مرحله حساسی برای حفاظت از کودکان است و ما خواهان ایجاد گذرگاه‌های امنی هستیم که امکان خروج ۱.۵ میلیون غیرنظامی ... بیش از ۶۰۰،۰۰۰ کودک عراقی در موصل گیر افتاده‌اند!

ادامه

جهان, حقوق کودکان, خبر, شمال غرب آسیا, عراق

آنتی وار: ژنرالهای آمریکایی جنگ با روسیه را اجتناب ناپذیر می‌دانند

آنتی وار: ………. ژنرالهای آمریکایی جنگ با روسیه را اجتناب ناپذیر می‌دانند . وب سایت آمریکایی آنتی وار در تحلیلی ادعا کرده است ژنرالهای آمریکایی عملا مطمئن هستند که جنگ با روسیه اجتناب ناپذیر است.   به گزارش خبرآنلاین آنتی وار با انتشار مقاله ای گزارش داد که برخی از اعضای دولت آمریکا و بسیاری ... آنتی وار: ژنرالهای آمریکایی جنگ با روسیه را اجتناب ناپذیر می‌دانند

ادامه

امریکا, جهان, خبر, روسیه, سوریه, شمال غرب آسیا

گزارش لحظه‌ای از وضعیت عراق؛ آخرین اخبار از فتح موصل و خروج داعش

منابع خبری محلی اعلام کرده‌اند که تعدادی از جنگنده‌های روسیه در مرز سوریه و عراق در حال پرواز هستند تا بتوانند از سرازیر شدن تروریست‌ها به خاک سوریه جلوگیری کنند. پس از گذشت ماه‌ها انتظار و با گذر از کشمکش‌های فراوان میان بغداد و آنکارا بالاخره فرمان شروع عملیات آزادسازی موصل از سوی «حیدرالعبادی» نخست ... گزارش لحظه‌ای از وضعیت عراق؛ آخرین اخبار از فتح موصل و خروج داعش

ادامه

جهان, خبر, شمال غرب آسیا