هشدار قرمز هواشناسی برای ۹ استان + فیلم

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای پنج‌شنبه و جمعه در ۹ استان، وقوع سیلاب، طغیان رودخانه‌ها، آبگرفتگی گسترده، آبگرفتگی منازل، کاهش شعاع دید، احتمال تخریب پل، مسدود شدن جاده‌ها و اختلال در تردد ناوگان حمل و نقل پیش‌بینی می‌شود.

ادامه

اجتماعی, ایران, حوادث, خبر, فیلم, محیط زیست

سوءقصد به برادر مالک متروپل/ مجید عبدالباقی کشته شد + فیلم

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: مجید عبدالباقی برادر مالک ساختمان متروپل مورد سوءقصد قرار گرفت و لحظاتی قبل فوت کرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان در جمع خبرنگاران گفت: مجید عبدالباقی برادر مالک ساختمان متروپل مورد سوءقصد قرار گرفت.

 

احسان عباسپور افزود: مجیدعبدالباقی برادر حسین عبدالباقی ساعت ۱۴ امروز مقابل ساختمان ایرانیان به ضرب گلوله مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان به رغم تلاش پزشکان برای احیا، جان خود را از دست داد.

 

ساختمان متروپل آبادان معروف به برج دوقلو ظهر روز دوم خرداد ماه فروریخت و ۴۳ نفر در این حادثه جان باختند.

 

آتش‌سوزی کارخانه مواد شوینده در قم ۴ کارگر کشته و۷ مصدوم برجا گذاشت + فیلم

منابع کارگری در استان قم با اشاره به انفجار در کارخانه «مواد شیمیایی»، ساختار ضعیف نظارت بر ایمنی کارگاه‌ها را یکی از دلایل وقوع چنین حوادثی عنوان کردند.

ادامه

ایران, حقوق بشر, حوادث, خبر, فیلم, کارگری

۱۱۹ کارگر در نتیجه انفجار در کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد مصدوم شدند + فیلم

عصر دوشنبه به علت نشست یکی از مخازن آمونیاک کارخانه کربنات سدیم کاوه در شهرستان فیروز آباد حادثه‌ای در این کارخانه روی داد که به مصدومیت ۱۱۹ نفر از کارگران کارخانه منجر شد.

ادامه

ایران, حقوق بشر, حوادث, خبر, فیلم, کارگری