انگلیس سفر نتانیاهو به لندن را لغو کرد

روزنامه «هاآرتص» نوشت لندن به بهانه دشوار بودن فراهم کردن شرایط امنیتی، با سفر نخست‌وزیر اسراییل به انگلیس برای شرکت در نشست سران «ناتو» مخالفت کرده است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هاآرتص، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسراییل به رغم داشتن برنامه برای دیدار با مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در اجلاس ناتو که فردا در لندن آغاز می‌شود، در این نشست شرکت نخواهد کرد.

 

مقامات درگیر در برنامه‌ریزی برای سفر نتانیاهو، به هاآرتص گفتند که این سفر به دلیل «مشکلات تدارکاتی» و عدم آمادگی انگلیس برای میزبانی، لغو شده است.

 

با این حال، مقامات دیگری گفتند که آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان و امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه به تلاش‌ها برای ترتیب دادن دیدار با نتانیاهو در حاشیه این اجلاس پاسخی نداده‌اند.

پدر آسانژ: آمریکا با سوءاستفاده از قوانین کشورها مخالفانش را هدف قرار می‌دهد

پدر بنیان‌گذار وبسایت افشاگر ویکی‌لیکس محکومیت پسرش را یکی از نمونه‌های سوءاستفاده آمریکا از سیستم قانونی سایر کشورها برای هدف قرا ردادن دشمنان سیاسی خود می‌داند.

ادامه »

استرالیا, افغانستان, امریکا, انگلستان, جهان, حقوق بشر, خبر, سوئد, عراق, ویکی‌لیکس

حمایت مالی میلیاردرهای آمریکایی از راست‌گرایان انگلیس

شماری از ثروتمندان آمریکایی با حمایت از اندیشکده‌های راست‌گرای انگلیسی، تفکراتی درخصوص تعامل تجاری آمریکا و انگلیس پس از برگزیت و خصوصی‌سازی اموال عمومی در این کشور را تبلیغ کرده‌اند.

ادامه »

اتحادیه اروپا, امریکا, امریکای شمالی, انگلستان, جهان, خبر, روسیه, غرب اروپا

سارکوزی: ترامپ دلیل تنزل غرب نیست بلکه نشانه آن است/ امروز محور کاملا به سمت شرق رفته است

نیکولا سارکوزی که در مادرید به سر می‌برد با اشاره به چالش‌های کنونی پیش روی غرب اظهار کرد نقش غرب در سطح جهانی کاهش یافته و شرق اکنون مهمترین محور است.

ادامه »

امریکا, جهان, خبر, غرب اروپا, فرانسه