خبر, ایران, اقتصادی

مرکز آمار ایران؛ تورم خردادماه برای فقیرترین دهک دو برابر ثروتمندترین دهک است

محاسبات مرکز آمار بیانگر این است که تورم نقطه به نقطه هم برای دهک‌های فقیر جامعه بالاتر از دهک‌های ثروتمند بالایی است.

ادامه

نماینده میانه؛ آقای رئیسی چه زمانی بساط این بیت‌المال‌خواری‌ها جمع می‌شود؟

نماینده مردم میانه در مجلس گفت: آقای رئیس‌جمهور آیا این فسادها با این حجم عظیم بالاخره نقطه پایانی دارد یا خیر؟ آیا باید نظام اداری، اقتصادی، بانکی و گمرکی ما تا این حد مستعد سوءاستفاده و فساد و بیت‌المال‌خواری باشد؟ اگر در دولت شما هم این بیت‌المال‌خواری‌ها و خبرهای تکان‌دهنده پایان نپذیرد پس چه زمانی

ادامه

رئیس دومای روسیه: گروه ۸ جدیدی شکل می‌گیرد

رئیس مجلس دومای روسیه تاکید کرد، آمریکا و متحدانش با سیاست تحریم‌هایشان در حال نابودی روابط اقتصادی هستند و نقاط رشد جدیدی در دیگر کشورها به وجود می‌آورند.

ادامه

فوربز: ایران در معامله‌ با آمریکا «مشابه معامله با بریتانیا» هفت میلیارد دلار دریافت می‌کند

رسانه‌های ایران ادعا می‌کنند که دولت بایدن حاضر شده در ازای آزادی سه شهروند ایرانی-آمریکایی هفت میلیارد دلار به ایران بدهد

ادامه

حداقل حقوق کارکنان دولت پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با پیگیری‌های مجلس شورای اسلامی حقوق کارکنان دولت در سال آینده با رشد ۲۵ درصدی مواجه شده و حداقل حقوق آنان پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

ادامه

با وجود تحریم؛ چین نخستین آمار رسمی واردات نفت از ایران را منتشر کرد

با وجود تحریم نفتی ایران از سوی آمریکا، چین به خرید نفت از ایران ادامه داده است. این کشور نخستین گزارش از واردات نفت از ایران را منتشر کرد.

ادامه

افشاگری رئیس سابق پلیس راهور تهران؛ مافیای خودرو تا شورای نگهبان هم نفوذ کرده‌!

یکی از نمایندگان مجلس از طرف مجلس رفت و اشکالات خودروها را جمع‌آوری کرد و با نجابت این موارد را در صحن مجلس مطرح کرد. می‌دانید چه شد؟ دور بعد این نماینده تایید صلاحیت نشد.

ادامه

خبر آزادسازی ۳.۵ میلیارد دلار تلویحا تایید شد

با گذشت سه روز از انتشار خبر جنجالی و مبهم آزادسازی ۳.۵میلیارد دلار از منابع بلوکه شده، بالاخره صحت و سقم آن از سوی برخی مسئولان به صورت غیرمستقیم تایید شد.

ادامه

رسانه روسی؛ آغاز مراحل عضویت ایران در سازمان شانگ‌های در اجلاس تاجیکستان

روزنامه روسی کامرسانت به نقل از منابع آگاه نوشت که مراحل عضویت ایران در سازمان همکاری شانگ‌های در اجلاس دوشنبه پایتخت تاجیکستان آغاز خواهد شد.

ادامه

الاخبار: کشتی ایرانی وارد آب‌های سوریه شد/ سوخت با تانکر به لبنان منتقل می‌شود

یک روزنامه لبنانی از ورود کشتی ایرانی حامل سوخت برای لبنان به آب‌های سوریه خبر داد و نوشت، این کشتی بار خود را در یکی از بنادر سوریه تخلیه می‌کند و سپس سوخت مذکور با تانکر به لبنان منتقل خواهد شد.

ادامه