۲ کارگر هنگام تخلیه سنگ از خودرو جان خود را از دست دادند

مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی شمس‌آباد با اشاره به فوت ۲ کارگر در محوطه کارگاهی شهرک صنعتی گفت: ظهر امروز دو کارگر از اتباع خارجی حین جابجایی سنگ دچار حادثه شده و در دم جان باختند.

 

مسلم ولی پور در گفت‌وگو با تسنیم در ری، با اشاره به فوت ۲ کارگر در محوطه کارگاهی شهرک صنعتی اظهار داشت: ظهر امروز (چهارشنبه) و در حوالی ساعت ۱۳ دو کارگر از اتباع خارجی حین جابجایی سنگ دچار حادثه شده و در دم جان باختند.

 

وی افزود: حادثه مربوط به تخلیه برش‌های بزرگ سنگ از روی خودرو بوده که در حین جابجایی با برهم خوردن تعادل خودرو منجر به سقوط کارگران از روی خودرو حامل می‌شود.

 

ولی همچنین بیان کرد: هنگام سقوط سنگ از روی خودرو ۲ کارگر حامل سنگ در اثر برخورد دچار حادثه می‌شوند و بنا بر اظهارات حاضران در دم جان می‌بازند که پس از رسیدن نیروهای امدادی تلاش برای احیا بی‌نتیجه ماند.

 

کارگران خواهان بازگشت آذرآب به دولت هستند

شورای اسلامی کار آذرآب مطرح کرد: بی‌ثباتی مدیریتی آذرآب سبب بی‌اعتمادی مشتریان، کاهش واگذاری کار به شرکت، کاهش رونق تولید، ناتوانی در پرداخت حقوق، کوچک شدن سفره کارگر و اعتراضات کارگری شده است.

ادامه »

ایران, حقوق بشر, خبر, کارگری

عمران خان: همکاری پاکستان با آمریکا در ایجاد طالبان برای جهاد علیه اتحاد شوروی

نخست‌وزیر پاکستان گفته این کشور نباید به جنگ به رهبری آمریکا علیه ترور می‌پیوست. این مقام می‌گوید ۷۰ هزار پاکستانی تابحال در جنگ علیه ترور کشته شده‌اند و کشورش صدها میلیارد ضرر اقتصادی کرده است.

ادامه »

اتحاد شوروی, افغانستان, امریکا, انگلستان, پاکستان, تروریسم, جنوب آسیا, جهان, خبر, هندوستان