۱۲ دانش‌آموزان کشته و زخمی بر اثر برخورد مینی‌بوس با تریلی

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از جان باختن ۲ نفر و مصدومیت ۱۰ نفر بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی و یک دستگاه مینی‌بوس خبر داد.

 

مجتبی خالدی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص جزییات حادثه تصادف بین یک دستگاه تریلی و یک دستگاه مینی‌بوس مدرسه حامل دانش‌آموزان گفت: این حادثه در ساعت ۱۲:۵۰ ظهر امروز اتفاق افتاد و مینی‌بوس نیز حامل ۱۲ سرنشین بوده است.

 

وی با اشاره به مصدومان این حادثه گفت: دراین حادثه متاسفانه دو نفر جان خود را از دست دادند و ۱۰ نفر نیز مصدوم شدند که به بیمارستان امیدیه منتقل شده‌اند.

 

وی ادامه داد: اسامی ۲ نفر از سرنشینان این حادثه که در صحنه جان خود را از دست داده‌اند عبارتند از لیلا و عباس عثمانی که ۱۲ و ۱۳ سال داشتند.

 

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه در این حادثه ۱۰ نفر نیز مصدوم شده‌اند، تصریح کرد: اسامی مصدومان این حادثه عبارتند از

محمدرضا ۱۵ ساله

یونس ۱۳ ساله

اسما ۱۵ ساله

معصومه ۱۷ ساله

فاطمه ۷ ساله

کلثوم ۱۵ ساله

رسول ۸ ساله

امید ۱۴ساله (نام خانوادگی همگی عثمانی)

فاطمه غبیشاوی ۱۳ ساله و همچنین خانم عثمانی ۳۲ ساله که فقط دچار ضعف و بی‌حالی شده بود.

 

رضا دولتشاهی رئیس پلیس‌راه خوزستان در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: یک دستگاه خودروی مینی‌بوس از پهلو به یک تریلر که در کنار جاده متوقف بود در کیلومتر 5 جاده امیدیه به ماهشهر برخورد کرد. این مینی‌بوس حامل تعدادی دانش آموزان بود.

 

رئیس پلیس‌راه خوزستان گفت؛ وضعیت جسمی ۳ نفر مصدوم وخیم گزارش شده است.

 

وی افزود: راننده مینی‌بوس در حال حاضر در صحنه تصادف نیست و مأموران در جست‌وجوی راننده مینی‌بوس هستند.

غرق شدن ۳ کوهنورد ‌در آبشار تنگ تامرادی بویراحمد

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جسد سه نفر کوهنورد غرق شده در حوضچه های آبی آبشار تنگ تامرادی واقع در شهرستان بویراحمد با تلاش امدادگران و غواصان از آب بیرون کشیده شد.

ادامه »

ایران, حوادث, خبر

مسمومان الکلی بندرعباس به ۱۶۸ نفر رسیدند / ۱۶ نفر فوت و ۹۰ نفر دیالیز شدند

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افزایش تعداد مراجعه کنندگان به مراکز درمانی در اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی در بندرعباس به ۱۶۸ نفر خبر داد.

ادامه »

ایران, حوادث, خبر