وکیل آسانژ: اکوادور درباره موکلم دروغ‌پراکنی کرده است

یکی از وکلای بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکی‌لیکس سفارت اکوادور را به دروغ‌پراکنی علیه موکلش متهم کرد.

 

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، یکی از وکلای «جولیان آسانژ» بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکی‌لیکس، گفت که سفات اکوادور درباره رفتار موکلش در داخل سفارت این کشور در لندن دروغ‌پراکنی کرده است.

 

«جنیفر رابینسون» وکیل آسانژ، در گف‌وگو با شبکه خبری اسکای نیوز گفت که اکوادور «اتهام‌هایی بسیار توهین‌آمیز» علیه این افشاگر مطرح کرده تا خود را در قبال اجازه دادن به پلیس بریتانیا برای ورود به سفارت و دستگیری او مجاب جلوه دهد.

 

رابینسون همچنین افزود که از زمان روی کار آمدن «لنین مونرو»، رئیس‌جمهوری فعلی اکوادور، آسانژ «دوران بسیار سختی» داشته است.

ایلنا

رییس‌جمهوری کوبا: سیاست‌های ترامپ سبب بروز گرسنگی در ونزوئلا است

رئیس جمهوری کوبا گفت: دولت ترامپ سبب بروز گرسنگی و کمبود مواد ضروری در ونزوئلا شده و از طریق این سیاست خصمانه، بدنبال تسلیم شدن ونزوئلایی ها و دست کشیدن آنها از مقاومت در برابر واشنگتن است.

ادامه »

امریکا, امریکای لاتین, برزیل, پاراگوئه, پرو, جهان, خبر, کلمبیا, ونزوئلا

رافائل کوره‌آ: درموضوع بازداشت آسانژ استانداردهای دوگانه وحشتناکی وجود دارد

رییس‌جمهور پیشین اکوادور بازداشت جولیان آسانژ را یک نمونه از اعمال استانداردهای دوگانه با توجه به عدم مجازات رسانه‌های مهمی که همان اطلاعات افشا شده از سوی آسانژ را منتشر کردند دانست.

ادامه »

اکوادور, امریکا, امریکای لاتین, انگلستان, جهان, خبر

پنس از سازمان ملل خواست گوایدو را به عنوان رهبر ونزوئلا به رسمیت بشناسد

آمریکا از سازمان ملل درخواست کرد تا “اعتبارنامه” این نهاد برای نماینده دولت نیکولاس مادورو را لغو کرده و رهبر اپوزیسیون کاراکاس را به عنوان “رهبر مشروع” این کشور به رسمیت بشناسد. این اظهارات واکنش دولت مادورو را در پی داشت.

ادامه »

امریکا, امریکای شمالی, امریکای لاتین, جهان, خبر, روسیه, ونزوئلا