ناوگان دریای بالتیک روسیه فعالیت ناوشکن آمریکایی را زیر نظر دارد

طبق اطلاعات مرکز مدیریت دفاع ملی روسیه، نیروهای ناوگان دریای بالتیک این کشور، بر فعالیت ناوشکن آمریکایی “راس” دارای تجهیزات موشکی که روز گذشته وارد این منطقه شده، نظارت کامل خواهند داشت.

 

به گزارش خبرگزاری «نووستی»، مرکز مدیریت دفاع ملی فدراسیون روسیه که زیر نظر وزارت دفاع این کشور فعالیت دارد، امروز (دوشنبه) اعلام کرد که تجهیزات و نیروهای ناوگان دریای بالتیک روسیه کلیه فعالیت‌ها و اقدامات ناوشکن نیروی دریایی آمریکا که وارد آب‌های این منطقه شده را کاملاً زیر نظر خواهد داشت.

 

ناوشکن “راس” دارای تجهیزات دفاع ضد موشکی و موشک‌های هدایت شونده، متعلق به نیروی دریایی آمریکا، روز گذشته (یکشنبه)، وارد آب‌های دریای بالتیک شد.

 

بر اساس این اطلاعات، اقدامات لازم برای ردیابی اقدامات این کشتی آمریکایی بطور مداوم در حال انجام است و کلیه فعالیت‌های آن زیر نظر خواهد بود.

 

به گزارش دیدبان روسیه، در اوایل ماه آگوست (مرداد ماه) هم ناوشکن موشک انداز آمریکایی “USS Porter” پس از اتمام مانور نظامی مشترک اوکراین و آمریکا با عنوان “سی بریز-۲۰۲۰” ، دریای سیاه را به مقصد دریای مدیترانه ترک کرده بود.

جنگ فناوری ایالات متحده بر ضد چین، و میدان جنگ نسل پنجم

جنگ ایالات متحده با چین در زمینهٔ  فناوری همچنان ادامه دارد. این کشور (ایالات متحده) سیستم‌های ارتباطات الکترونیکی ودیجیتالی‌اش را از دسترسی به فناوری مورد نیاز خود باز می‌دارد و اجازهٔ استفاده از تجهیزات چینی را در این مورد به آن‌ها نمی‌دهد. 

ادامه »

امریکا, انگلستان, جنگ سرد, جهان, چین, دانش, سوئد, فنلاند, کره جنوبی

وزیر خارجه چین در اروپا با هدف مقابله با جنگ سرد آمریکا

سفر «وانگ یی» وزیر خارجه چین به برخی از کشورهای اروپایی در شرایطی صورت گرفته است که آمریکا درحال پیشبرد اقداماتی با ذهنیت جنگ سرد علیه پکن است و تلاش می‌کند صدماتی به وجهه بین‌المللی چین وارد کند.

ادامه »

اقتصادی, المان, امریکا, ایتالیا, ایران, جنگ سرد, جهان, چین, خبر, فرانسه, هلند