شکست آمریکا در ونزوئلا

لاوروف: آمریکا دست از سرنگونی نیکولاس مادورو بر نمی‌دارد.

 

به گزارش اسپوتنیک، سرگی لاوروف، وزیرامورخارجه روسیه اعلام کرد که ایالات متحده با وجود شکست خود برای انجام کودتا در کشور، برای برکناری نیکولاس مادورو رئیس جمهور کنونی ونزوئلا تلاش می ورزد.

 

وزیر امورخارجه روسیه گفت:«ونزوئلا کشوری است که در مرکز توجه خیلی ها قرار دارد. تعویض فوری و سریع رژیم در آن کشور ممکن نشد. اما آمریکایی ها از هدف خود که سرنگونی رئیس جمهور کنونی ونزوئلاست دست برنمی دارند».

 

سرگی لاوروف متذکر شد که آمریکا سعی می کند «برتری استثنایی» خود در شرایطی که نفوذ آن کشور بتدریج در جهان کاهش می یابد را حفظ کند و قصد دارد «کشورهای دیگر را تحت فشار قرار داده و لگد مال کند». لاوروف خاطرنشان نمود که اینگونه نمایش عدم تمایل واشنگتن به درک واقعیات قرن 21 حامل «عواقب مخرب زیادی» خواهد بود.

رییس‌جمهوری کوبا: سیاست‌های ترامپ سبب بروز گرسنگی در ونزوئلا است

رئیس جمهوری کوبا گفت: دولت ترامپ سبب بروز گرسنگی و کمبود مواد ضروری در ونزوئلا شده و از طریق این سیاست خصمانه، بدنبال تسلیم شدن ونزوئلایی ها و دست کشیدن آنها از مقاومت در برابر واشنگتن است.

ادامه »

امریکا, امریکای لاتین, برزیل, پاراگوئه, پرو, جهان, خبر, کلمبیا, ونزوئلا

رافائل کوره‌آ: درموضوع بازداشت آسانژ استانداردهای دوگانه وحشتناکی وجود دارد

رییس‌جمهور پیشین اکوادور بازداشت جولیان آسانژ را یک نمونه از اعمال استانداردهای دوگانه با توجه به عدم مجازات رسانه‌های مهمی که همان اطلاعات افشا شده از سوی آسانژ را منتشر کردند دانست.

ادامه »

اکوادور, امریکا, امریکای لاتین, انگلستان, جهان, خبر