دستگیری ۲۴ نفر در ارتباط با حمایت مالی از داعش در ترکیه

به نقل از آناتولی،‌ دادستانی کل استان دیاربکر ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد ۲۴ نفر به ظن حمایت مالی از گروه تروریستی داعش در ۱۱ استان این کشور دستگیر شدند.

 

عملیات نیروهای ترکیه علیه فعالان تامین مالی گروه تروریستی داعش و ترانسفر پول به کشورهای سوریه، لبنان، عراق، اندونزی و لیبی جهت حمایت از این گروه، در ۱۱ استان به مرکزیت استان دیاربکر انجام شد.

 

در این عملیات‌ها همچنین ۵۷۹ هزار و ۶۰۸ دلار، ۵ هزار و ۲۸۵ یورو، یک میلیون و ۳۰۴ هزار و ۸۸۵ لیر، ۱۲۴ هزار و ۸۰۰ لیر سوریه، ۳۶ تلفن همراه، ۱۸ کامپیوتر و مقادیری اسناد و مدارک دیجیتالی کشف و ضبط شده است.

ایلنا

افسر آمریکایی به داعشی آموزش کار با اسلحه می‌داد

یک تروریست الجزایری که مدتی به گروهک داعش در سوریه پیوسته بود، در دادگاه « الدار البیضاء » الجزیره اعتراف کرد، هنگام ورود به سوریه یک افسر آمریکایی به وی و چند نفر دیگر آموزش کار با اسلحه داد.

ادامه »

الجزایر, امریکا, ترکیه, تروریسم, جهان, خبر, سوریه, شمال غرب آسیا

خشم جبهه النصره از درز کردن اطلاعات حمله شیمیایی به ادلب

منابع محلی در استان ادلب گزارش دادند که سرکردگان جبهه النصره به‌همراه تشکیلات تروریستی «جبیش العزه» بعد از یک نشست در شهر خان شیخون واقع در جنوب ادلب توافق کردند تا یک کمیته تحقیقاتی تشکیل داده و به چگونگی درز اطلاعات مربوط به اقدام این تروریستها برای حمله شیمیایی در ادلب دست یابند.

ادامه »

تروریسم, جهان, خبر, سوریه, شمال غرب آسیا