جانسون: یک صهیونیست تمام عیار هستم!

وزیر خارجه پیشین انگلیس و شهردار سابق لندن که یکی از گزینه‌های احتمالی نخست وزیری این کشور است، خود را “یک صهیونیست تمام عیار” خواند.

 

به گزارش پایگاه اطلاعاتی اسرائیلی “دبکا”، بوریس جانسون، وزیر خارجه پیشین انگلیس و شهردار سابق لندن اظهار داشت که وی یک صهیونیست به تمام معنا است و به اسرائیل عشق می‌ورزد.

 

وی همچنین از تحریم‌ها علیه ایران حمایت کرد.

 

جانسون که یکی از گزینه‌های احتمالی نخست وزیری انگلیس است، در مورد جنگ ۵۱ روزه اسرائیل علیه غزه در تابستان سال ۲۰۱۴ نیز گفت که حامی همیشگی “اسرائیل” است و از این رژیم می‌خواهد تا جایی که امکان دارد خویشتن‌داری کند.

ایسنا

کارزار تبلیغاتی هانت از نزدیکان بن سلمان پول دریافت کرد

نشریه اقتصادی بیزینس اینسایدر چاپ لندن روز شنبه فاش کرد که کارزار تبلیغاتی جرمی هانت نامزد پست نخست وزیری انگلیس مبلغی به ارزش 10 هزار پوند از یک شخصیت سیاسی نزدیک به محمد بن سلمان ولیعهد سعودی دریافت کرده است.

ادامه »

اتحادیه اروپا, انگلستان, جهان, خاورمیانه, خبر, عربستان سعودی, غرب اروپا

اروپا توان رهایی از «دست نشاندگی» آمریکا را دارد؟

سیاست آمریکای ترامپ برای بازگشت به دوران دکترین «اول آمریکا» منجر به وضعیتی شده که این روزها صدای اروپاییان بیشتر از پیش بلند شده و آنها با اقرار به «دست‌نشاندگی در برابر کاخ سفید» در تلاش برای رهایی از این وضعیت همچنان تقلا می‌کنند.

ادامه »

اتحادیه اروپا, المان, امریکا, انگلستان, جهان, چین, مقاله

سایه ابرهای سیاه برگزیت بر اقتصاد بریتانیا

۳۱ اکتبر سال جاری نهایتا مشخص خواهد شد که چه بر سر برگزیت خواهد آمد ولی آنچه که مشخص است این است که پس از رفراندوم جدایی از اتحادیه اروپا اقتصاد بریتانیا سیر نزولی به خود دیده است.

ادامه »

اتحادیه اروپا, اقتصادی, انگلستان, جهان, خبر, غرب اروپا