تاکتیک نظامی ارتش سوریه در جنوب ادلب جبهه النصره را غافلگیر کرد

منابع نظامی سوری از تاکتیک های غافلگیر کننده ارتش سوریه در جبهه های جنوب ادلب که تروریست‌های جبهه النصره و همپیاله های آنها را گیج و مبهوت کرده است، خبر دادند.

 

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، ارتش سوریه از تاکتیک غافلگیر کننده علیه تروریست‌های جبهه النصره و همپیاله‌های آنها در حومه ادلب استفاده می کند.

 

ارتش سوریه محور عملیات نظامی خود را به شکل ناگهانی تغییر داد و تروریست‌ها جبهه النصره و همپیاله‌های آنها در تپه های سکیک و شهر سکیک در شرق شهر خان شیخون در حومه جنوبی ادلب را در هم شکست.

 

نیروهای ارتش سوریه امروز صبح در عملیاتی نظامی غافلگیرکننده موفق به تسلط بر تل سکیک در محور شهر التمانعه در حومه جنوبی ادلب شدند.

 

بر اساس این گزارش؛ ارتش سوریه از محور الهبیط و اللطامنه در غرب شهر خان شیخون به شهرک سکیک و بلندی‌های آن در شرق خان شیخون و مورک در جنوب ادلب تغییر جبهه داد و تروریست‌ها را گیج و غافلگیر کرد.

 

نیروهای ارتش سوریه با حمایت توپخانه و موشکی به سکیک حمله کردند و پس از درگیری‌های سنگین موفق به تسلط بر آن شدند.

 

یک منبع نظامی ارتش سوریه درباره این عملیات نظامی گفت: ما به دنبال محاصره تروریست‌ها در حومه جنوبی ادلب از طریق پیشروی از چند محور به شکل همزمان برای پراکنده کردن آنها و تنگ کردن حلقه محاصره آنها هستیم و منطقه را به چند قسمت تقسیم می‌کنیم و خطوط امداد تروریست‌ها را قطع می‌کنیم تا روند پیشروی سرعت بیشتری پیدا کند.

مهر

رویترز: ایران در ماه جولای، ۱۱ میلیون بشکه نفت به چین صادر کرد

منابع غربی اعلام کردند چین در ماه جولای و طی دومین ماه متوالی به تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی اعتنایی کرده و حداکثر ۳۶۰ هزار بشکه در روز نفت از ایران وارد کرده است.

ادامه »

اقتصادی, امریکا, امریکای شمالی, انگلستان, ایران, جهان, چین, خاورمیانه, خبر, سوریه, شرق آسیا

آمریکا، آلمان را به خروج نیروهایش از این کشور تهدید کرد

در پی مناقشات دولت آمریکا و آلمان بر سر افزایش بودجه دفاعی این کشور، آمریکا به تازگی تهدید کرده که در حال بررسی امکان خارج کردن هزاران نیروی مستقر خود در آلمان است..

ادامه »

اقتصادی, المان, امریکا, امریکای شمالی, جهان, خاورمیانه, خبر, روسیه, غرب اروپا, فرانسه, لهستان, ناتو