به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی دو فلسطینی شهید و ۴۰ نفر دیگر زخمی شدند

وزارت بهداشت فلسطین از شهادت دو نفر به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وزارت بهداشت فلسطین روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که «محمد جمیل شاهین» جوان ۲۳ ساله فلسطینی در درگیری‌های شهر سلفیت به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی شهید شده است.

 

در این درگیری‌ها دست کم ۴۰ نفر دیگر زخمی شدند.

 

با شهادت این جوان فلسطینی، شمار شهدای امروز در کرانه باختری به ۲ نفر رسید. «یاسر فوزی شویکی» جوان ۲۷ ساله فلسطینی ظهر امروز به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی در شرق الخلیل شهید شده بود.

ایلنا

لاوروف: نیازی به‌کارگروه جدید برای سوریه نیست / نتانیاهو و عباس با مذاکره در مسکو موافقت کرده‌اند

وزیر خارجه روسیه به طرح مواضع کشورش در مورد مسائل مختلف شامل اوضاع سوریه، موضوع صلح در خاورمیانه، افغانستان و… پرداخته ودر همین راستا اعلام کرد، بنیامین نتانیاهو و محمود عباس با برگزاری گفت‌وگوی فلسطینی – اسرائیلی در مسکو موافقت کرده‌اند.

ادامه »

اردن, اسراییل, افغانستان, المان, امریکا, انگلستان, ترکیه, جهان, خاورمیانه, خبر, روسیه, سوریه, عربستان سعودی, فرانسه, فلسطین, قطر, لیبی

دادستانی کل اسرائیل رسما نتانیاهو را به فساد متهم کرد

درحالی که تنها چند هفته تا انتخابات پارلمانی اسرائیل مانده است، دادستانی کل اسرائیل رسما نخست‌وزیر این رژیم را به فساد و گرفتن رشوه و خیانت در امانت متهم کرد.

ادامه »

اسراییل, جهان, خاورمیانه, خبر, فساد, فلسطین, قضایی

سازمان ملل: اسرائیل در غزه مرتکب جنایت جنگی شده و باید محاکمه شود

به نقل از القدس العربی، کمیته مستقل سازمان ملل در امور تحقیق از جنایت‌های اسرائیل در خلال راهپیمائی‌های روز بازگشت اعلام کرد که ارتش اسرائیل در نوار غزه مرتکب جنایت‌های جنگی یا جنایت علیه بشریت شده است.

ادامه »

اسراییل, جهان, حقوق بشر, خبر, فلسطین