به دنبال تغییرات در حزب اعتماد ملی؛ الیاس حضرتی قائم‌مقام حزب شد

جلسه شورای مرکزی حزب اعتمادملی امروز به منظور انتخاب قائم‌مقام، سخنگو و روسای دفاتر این حزب برگزار شد.
اعتمادآنلاین| جلسه شورای مرکزی حزب اعتمادملی امروز صبح جمعه 15 تیترماه برگزار شد.

 

براساس رای‌گیری انجام شده در این جلسه که به منظور انتخاب قائم‌مقام، سخنگو و روسای دفاتر این حزب برگزار شد، اعضا با اکثریت آراء الیاس حضرتی را با 30 رای به عنوان قائم‌مقام حزب و اسماعیل گرامی‌مقدم را با 29 رای به عنوان سخنگو انتخاب کردند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، همچنین اعضای شورای مرکزی این حزب آقایان رحیم ابوالحسنی را به عنوان رئیس دفترسیاسی، سیدرضا نوروززاده رئیس دفتراقتصادی، محمد جلیلیان رئیس دفترحقوقی، نصیری قیداری رئیس دفترفرهنگی، رئوف قادری را بعنوان رئیس دفتر اجتماعی به عنوان روسای دفاتر این حزب انتخاب کردند.

تهدید، سرکوب و خشونت وحشیانه پاسخ سران رژیم ضدمردمی به مردم جان به لب رسیده

بیانیۀ حزب تودۀ ایران: تهدید، سرکوب و خشونت وحشیانه پاسخ سران رژیم ضدمردمی به مردم جان به لب رسیده   صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه رژیم ولایت فقیه و دستگاه عمده ظلم و سرکوب در میهن ما در روزهای اخیر ضمن اشاره به تظاهرات مردم تهران و بسته شدن بازار، که پایگاه سنتی رژیم بوده

ادامه »

ایران, بیانیه, حقوق بشر, سیاسی

کریمی قدوسی؛ اسامی ۱۲۰ مدیر دوتابعیتی محرمانه به دادستان کل کشور ارائه می‌شود

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی‌ و دارای گرین‌کارت، از شناسایی ۱۲۰ مدیر دوتابعیتی در گزارش این کمیته خبر داد و گفت: این اسامی، محرمانه به دادستان کل کشور ارائه می‌شود.

ادامه »

ایران, خبر, سیاسی

نجات کشور تنها ازمسیر مبارزۀ مشترک وهماهنگ همه نیروهای میهن‌دوست و‌ آزادی‌خواه برای پایان‌دادن به‌حاکمیت ظلم، جهل و استبداد امکان‌پذیر است!

بحران‌هایی عمیق در ابعادی گونه‌گون، از بی‌ثبات شدن اقتصاد ملی، تشدید بی سابقه فقر و محرومیت مردم، و ادامۀ جو خشن سرکوب تا تخریب شدید محیط زیست، تمامی عرصه‌های کشور ما را فراگرفته‌اند و آن را در معرض خطر دست‌اندازی‌هایی خطرناک از سوی دولت دست‌راستی و شبه‌فاشیستی دونالد ترامپ و متحدان منطقه ای آن قرار

ادامه »

امریکا, ایران, سیاسی, مقاله