آمادگی هوآوی برای جایگزینی سیستم عامل جدید به جای اندروید

این سیستم عامل با نام هونگ منگ شناخته شده است و با نام اختصاری (او اس) روانه بازار خواهد شد.

 

به گزارش راشا تودی، شرکت هوآوی سیستم عامل جدیدی را راه‌اندازی کرده است که در صورت عدم دسترسی به سیستم عامل اندروید قابلیت استفاده از این سیستم عامل را در گوشی‌های خود خواهد داشت.

 

این سیستم عامل با نام «هونگ منگ» شناخته شده است و با نام اختصاری (او‌ اس) روانه بازار خواهد شد.

 

این اپلیکیشن که روز جمعه از آن رونمایی شد، در بسیاری از وسایل نمایشی همچون تلویزیون نیز قابلیت اجرایی خواهد داشت.

 

هوآوی اعلام کرده است در صورتی که اندروید گوگل با آن قطع همکاری کند، تنها در مدت یک یا دو روز سیستم عامل «او اس» را در گوشی‌های تلفن همراه خود راه‌اندازی خواهد کرد.

 

آمریکا پس از نشست گروه ۲۰ در ژاپن سیاست‌های خود را نسبت به هوآوی تغییر داد. یکی از دلایل اصلی تغییر سیاست‌های آمریکا در خصوص تحریم‌های اعمال شده علیه هوآوی، نارضایتی شرکت‌های فناوری آمریکایی در این خصوص بود؛ زیرا این موضوع ضرر مالی هنگفتی را متوجه این شرکت‌ها می‌کرد.

ایلنا

رویترز: ایران در ماه جولای، ۱۱ میلیون بشکه نفت به چین صادر کرد

منابع غربی اعلام کردند چین در ماه جولای و طی دومین ماه متوالی به تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی اعتنایی کرده و حداکثر ۳۶۰ هزار بشکه در روز نفت از ایران وارد کرده است.

ادامه »

اقتصادی, امریکا, امریکای شمالی, انگلستان, ایران, جهان, چین, خاورمیانه, خبر, سوریه, شرق آسیا

اتحاد نفتی چین و ونزوئلا برای مقابله با آمریکا

رئیس جمهوری ونزوئلا روز گذشته پنجشنبه، به دنبال دیدار با نمایندگان دولت پکن، یک پالایشگاه نفتی جدید را با همکاری چین در جنوب ونزوئلا افتتاح کرد. مقامات کاراکاس پیشتر بارها اعلام کرده بودند که با همکاری هم پیمانانش از جمله چین و روسیه با تحریم های آمریکا مقابله خواهند کرد

ادامه »

امریکا, امریکای لاتین, جهان, چین, خبر, روسیه, شرق آسیا, ونزوئلا